Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
1 Lyga logó
Lithuania · 2026/27 szezon

1 Lyga 2026/27: eredmények, tabella és program

1 Lyga 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 29.

Mérkőzés
80
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 4
Helyi adat
2026. 11. 01. 09:58
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 82/100
80 mérkőzés 16 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 73,7% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek4 perce

Csapat0
Mérkőzés80
Befejezett76
Élő0
Következő4
Aktuális fordulóRegular Season - 29

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

1 Lyga 2026/2027

76 meccs
Befejezett meccs76
Gól / meccs3,12
BTTS54,0%
Over 2,560,5%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Be1 NFA92,562,110,6755,6%55,6%
2Minija92,332,890,8955,6%100,0%
3Babrungas102,302,100,8050,0%50,0%
4Žalgiris II102,201,901,1050,0%50,0%
5Kauno Žalgiris II101,901,601,5040,0%60,0%
6BFA91,671,441,3366,7%66,7%
7Transinvest 291,441,891,6766,7%66,7%
8Tauras91,331,671,7877,8%66,7%
9Atmosfera101,201,501,6070,0%60,0%
10Hegelmann II91,111,672,3355,6%77,8%
11Dainava101,000,801,1040,0%40,0%
12FA Šiauliai II80,882,132,7587,5%87,5%
13Jonava100,801,001,6040,0%60,0%
14Garliava100,700,901,6040,0%40,0%
15Ekranas100,701,102,7060,0%70,0%
16Neptūną Klaipėda100,600,601,7020,0%30,0%