Povltava FA eredmények, meccsek és forma
Povltava FA aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 10:02
V18.9 Csapatközpont 360
Povltava FA meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
DVVVV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs2,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY2D8V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,60
BTTS60%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
12 meccsUtolsó 20 mérkőzés
8formaindex / 1000,25 pont/meccs
0GY3D9V
Lőtt gól / meccs0,92
Kapott gól / meccs2,42
BTTS58%12 lefedett
Over 2,558%12 lefedett
Kapott gól nélkül17%12 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs2,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
6formaindex / 1000,17 pont/meccs
0GY1D5V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,67
BTTS50%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
6formaindex / 1000,17 pont/meccs
0GY1D5V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,67
BTTS50%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY2D4V
Lőtt gól / meccs0,83
Kapott gól / meccs2,17
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY2D4V
Lőtt gól / meccs0,83
Kapott gól / meccs2,17
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
3. liga - CFL ABohemians 1905 II – Povltava FA1–1D3. liga - CFL APovltava FA – Příbram II0–2V3. liga - CFL AAdmira Praha – Povltava FA3–2V3. liga - CFL APovltava FA – České Budějovice1–3V3. liga - CFL ASlavia III – Povltava FA4–0V3. liga - CFL APovltava FA – Motorlet Praha0–2V3. liga - CFL AKrálův Dvůr – Povltava FA2–1V3. liga - CFL APovltava FA – Loko Vltavín2–4V3. liga - CFL APovltava FA – Sparta Praha II0–0D3. liga - CFL APovltava FA – Jiskra Domažlice3–5V3. liga - CFL ABenešov – Povltava FA3–1V3. liga - CFL AAritma Praha – Povltava FA0–0D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
18/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LLLLD · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.