Csehország · 2026/27 szezon
3. liga - CFL A 2026/27: eredmények, tabella és program
3. liga - CFL A 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Group A - 8.
- Mérkőzés
- 96
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 2
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 20:27
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 84/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
96 mérkőzés
16 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
92,6% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek11 perce
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Příbram IILoko Vltavín1–1VégeViktoria Plzeň IIBenešov3–0VégeBohemians 1905 IIPovltava FA1–1VégeAdmira PrahaKrálův Dvůr0–4VégeDukla Praha IIJiskra Domažlice2–3VégeČeské BudějoviceMotorlet Praha1–0VégePísekAritma Praha4–2VégeKrálův DvůrSparta Praha II1–1VégePříbram IIBenešov2–3VégeSparta Praha IIPísek0–1VégeKrálův DvůrČeské Budějovice3–3VégeJiskra DomažliceViktoria Plzeň II1–4Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Králův Dvůr707710040Stabil trend →2Viktoria Plzeň II707310052Javuló trend ↑3České Budějovice626710028Javuló trend ↑4Sparta Praha II58536872Stabil trend →5Jiskra Domažlice56671000Gyengülő trend ↓6Motorlet Praha54577640Gyengülő trend ↓7Bohemians 1905 II45431000Stabil trend →8Loko Vltavín43476424Stabil trend →9Příbram II42376832Stabil trend →10Písek40436416Javuló trend ↑11Admira Praha39378012Javuló trend ↑12Slavia III38337224Javuló trend ↑13Dukla Praha II37275240Stabil trend →14Benešov2930488Javuló trend ↑15Aritma Praha2220400Stabil trend →16Povltava FA187400Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
94 meccs3. liga - CFL A 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 2,42 | 2,83 | 1,42 | 83,3% | 83,3% | |
| 2 | 11 | 2,27 | 2,36 | 1,09 | 45,5% | 81,8% | |
| 3 | 12 | 2,17 | 2,92 | 1,50 | 58,3% | 83,3% | |
| 4 | 12 | 1,92 | 2,75 | 2,50 | 75,0% | 75,0% | |
| 5 | 12 | 1,67 | 1,75 | 1,33 | 50,0% | 50,0% | |
| 6 | 10 | 1,60 | 1,70 | 0,70 | 50,0% | 40,0% | |
| 7 | 12 | 1,33 | 1,67 | 1,92 | 75,0% | 83,3% | |
| 8 | 12 | 1,17 | 1,67 | 1,67 | 66,7% | 50,0% | |
| 9 | 12 | 1,17 | 2,17 | 2,33 | 75,0% | 83,3% | |
| 10 | 12 | 1,17 | 1,83 | 2,08 | 75,0% | 75,0% | |
| 11 | 12 | 1,17 | 1,58 | 2,17 | 75,0% | 66,7% | |
| 12 | 11 | 1,00 | 1,64 | 1,73 | 63,6% | 63,6% | |
| 13 | 12 | 1,00 | 1,25 | 2,08 | 66,7% | 66,7% | |
| 14 | 12 | 0,92 | 1,33 | 1,58 | 66,7% | 75,0% | |
| 15 | 12 | 0,67 | 1,00 | 2,58 | 50,0% | 66,7% | |
| 16 | 12 | 0,25 | 0,92 | 2,42 | 58,3% | 58,3% |