Waasland-Beveren U21 eredmények, meccsek és forma
Waasland-Beveren U21 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 6 meccs
- Formaminta
- 6 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 14:12
V18.9 Csapatközpont 360
Waasland-Beveren U21 meccsközpont
Csapatprogram naprakész6 perce
Utolsó forma
GYGYGYGYGY

RFC Seraing Reserve U21
Reserve Pro League · Regular Season - 9
2026. 11. 06. 19:30Legutóbbi forma
Reserve Pro LeagueK. Beerschot V.A. Reserve U21 – Waasland-Beveren U212–5GYReserve Pro LeagueRWDM U21 – Waasland-Beveren U210–3GYReserve Pro LeagueWaasland-Beveren U21 – Francs Borains U215–2GYReserve Pro LeagueWesterlo U21 – Waasland-Beveren U211–3GYReserve Pro LeagueWaasland-Beveren U21 – RFC de Liege U216–0GY
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
5GY0D0V
Lőtt gól / meccs4,40
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
5GY0D1V
Lőtt gól / meccs4,00
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%6 lefedett
Over 2,5100%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
5GY0D1V
Lőtt gól / meccs4,00
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%6 lefedett
Over 2,5100%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
2 meccsUtolsó 5 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
2GY0D0V
Lőtt gól / meccs5,50
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%2 lefedett
Over 2,5100%2 lefedett
Kapott gól nélkül50%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
2 meccsUtolsó 10 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
2GY0D0V
Lőtt gól / meccs5,50
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%2 lefedett
Over 2,5100%2 lefedett
Kapott gól nélkül50%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
2 meccsUtolsó 20 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
2GY0D0V
Lőtt gól / meccs5,50
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%2 lefedett
Over 2,5100%2 lefedett
Kapott gól nélkül50%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs3,25
Kapott gól / meccs1,50
BTTS75%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs3,25
Kapott gól / meccs1,50
BTTS75%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs3,25
Kapott gól / meccs1,50
BTTS75%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Reserve Pro LeagueK. Beerschot V.A. Reserve U21 – Waasland-Beveren U212–5GYReserve Pro LeagueRWDM U21 – Waasland-Beveren U210–3GYReserve Pro LeagueWaasland-Beveren U21 – Francs Borains U215–2GYReserve Pro LeagueWesterlo U21 – Waasland-Beveren U211–3GYReserve Pro LeagueWaasland-Beveren U21 – RFC de Liege U216–0GYReserve Pro LeagueRAAL La Louviere U21 – Waasland-Beveren U213–2V
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
75/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WWWWW · 6 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.