Belgium · 2026/27 szezon
Reserve Pro League 2026/27: eredmények, tabella és program
Reserve Pro League 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 9.
- Mérkőzés
- 46
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 9
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 10:12
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 83/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
46 mérkőzés
11 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
80,0% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek47 másodperce
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Sp. Hasselt U21Westerlo U210–3VégeRAAL La Louviere U21Lierse K. U211–4VégeRFC Seraing Reserve U21Francs Borains U210–2VégeK. Beerschot V.A. Reserve U21Waasland-Beveren U212–5VégeSp. Hasselt U21Lierse K. U213–6VégeWesterlo U21RFC Seraing Reserve U211–1VégeRFC de Liege U21K. Beerschot V.A. Reserve U212–1VégeRAAL La Louviere U21Westerlo U212–1VégeKortrijk U21Francs Borains U213–3VégeRWDM U21Waasland-Beveren U210–3VégeK. Beerschot V.A. Reserve U21Lierse K. U211–3VégeWesterlo U21Kortrijk U212–1Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Waasland-Beveren U21758310047Javuló trend ↑2Westerlo U2160628649Javuló trend ↑3Kortrijk U2154567347Gyengülő trend ↓4RFC Seraing Reserve U2152566747Gyengülő trend ↓5Lierse K. U214748979Javuló trend ↑6Francs Borains U2145448713Gyengülő trend ↓7RAAL La Louviere U2144525720Gyengülő trend ↓8RWDM U2140444040Gyengülő trend ↓9K. Beerschot V.A. Reserve U2138298026Javuló trend ↑10RFC de Liege U2137474020Stabil trend →11Sp. Hasselt U21175400Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
35 meccsReserve Pro League 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 2,50 | 4,00 | 1,33 | 66,7% | 100,0% | |
| 2 | 7 | 1,86 | 2,14 | 1,29 | 71,4% | 85,7% | |
| 3 | 6 | 1,67 | 1,83 | 1,33 | 66,7% | 66,7% | |
| 4 | 6 | 1,67 | 1,67 | 1,33 | 83,3% | 66,7% | |
| 5 | 7 | 1,57 | 1,43 | 2,00 | 85,7% | 71,4% | |
| 6 | 7 | 1,43 | 2,43 | 2,29 | 85,7% | 100,0% | |
| 7 | 5 | 1,40 | 1,00 | 2,00 | 60,0% | 60,0% | |
| 8 | 6 | 1,33 | 2,17 | 2,17 | 66,7% | 66,7% | |
| 9 | 6 | 1,33 | 1,00 | 1,50 | 33,3% | 50,0% | |
| 10 | 7 | 0,86 | 2,00 | 1,86 | 57,1% | 71,4% | |
| 11 | 7 | 0,14 | 1,00 | 3,43 | 71,4% | 71,4% |