Považská Bystrica eredmények, meccsek és forma
Považská Bystrica aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 06. 22:57
V18.9 Csapatközpont 360
Považská Bystrica meccsközpont
Csapatprogram naprakész11 perce
Utolsó forma
GYGYVVD

Inter Bratislava
2. liga · Regular Season - 16
2026. 11. 07. 13:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
63formaindex / 1001,90 pont/meccs
6GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,90
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%10 lefedett
Over 2,580%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
15 meccsUtolsó 20 mérkőzés
64formaindex / 1001,93 pont/meccs
9GY2D4V
Lőtt gól / meccs1,87
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%15 lefedett
Over 2,573%15 lefedett
Kapott gól nélkül13%15 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
62formaindex / 1001,86 pont/meccs
4GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,86
Kapott gól / meccs1,71
BTTS86%7 lefedett
Over 2,586%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
62formaindex / 1001,86 pont/meccs
4GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,86
Kapott gól / meccs1,71
BTTS86%7 lefedett
Over 2,586%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
5GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,88
Kapott gól / meccs1,50
BTTS75%8 lefedett
Over 2,563%8 lefedett
Kapott gól nélkül25%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
5GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,88
Kapott gól / meccs1,50
BTTS75%8 lefedett
Over 2,563%8 lefedett
Kapott gól nélkül25%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
2. ligaPetržalka – Považská Bystrica0–1GY2. ligaPovažská Bystrica – Liptovský Mikuláš2–1GY2. ligaLokomotíva Zvolen – Považská Bystrica2–1VCupPovažská Bystrica – FK Košice0–2V2. ligaPovažská Bystrica – Tatran Prešov2–2D2. ligaGalanta – Považská Bystrica2–3GY2. ligaPovažská Bystrica – MFK Bytča4–1GY2. ligaŽilina II – Považská Bystrica4–2V2. ligaPovažská Bystrica – Humenné2–1GY2. ligaPovažská Bystrica – Baník Lehota p.Vtáčnikom2–1GYCupOravské Veselé – Považská Bystrica2–3GY2. ligaSlovan Bratislava II – Považská Bystrica1–1D
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
60/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: WDLWW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.