Szlovákia · 2026/27 szezon
2. liga 2026/27: eredmények, tabella és program
2. liga 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 16.
- Mérkőzés
- 97
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 2
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 13:27
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 83/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
97 mérkőzés
16 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
81,1% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek11 perce
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
PetržalkaPovažská Bystrica0–1VégeTatran PrešovGalanta3–0VégeZlaté MoravceŠamorín0–0VégeLokomotíva ZvolenMFK Bytča5–0VégeInter BratislavaBaník Lehota p.Vtáčnikom2–3VégeHumennéMalženice2–2VégePohronieSlovan Bratislava II1–1VégeLiptovský Mikulᚎilina II3–2VégeSlovan Bratislava IIInter Bratislava2–2VégeŽilina IILokomotíva Zvolen2–1VégeMalženiceZlaté Moravce3–0VégeBaník Lehota p.VtáčnikomPetržalka1–0Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Šamorín62706456Gyengülő trend ↓2Považská Bystrica60678040Stabil trend →3Inter Bratislava575010036Gyengülő trend ↓4Galanta56638032Gyengülő trend ↓5Pohronie53575660Stabil trend →6Tatran Prešov51506452Javuló trend ↑7Slovan Bratislava II49475656Javuló trend ↑8Petržalka48503664Gyengülő trend ↓9Žilina II47476444Stabil trend →10Baník Lehota p.Vtáčnikom44504844Javuló trend ↑11Liptovský Mikuláš43474844Javuló trend ↑12Malženice42405644Stabil trend →13Lokomotíva Zvolen32234840Javuló trend ↑14Humenné30234032Javuló trend ↑15Zlaté Moravce27202440Gyengülő trend ↓16MFK Bytča2120440Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
95 meccs2. liga 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 2,00 | 1,67 | 1,17 | 66,7% | 58,3% | |
| 2 | 12 | 1,92 | 1,92 | 1,67 | 91,7% | 83,3% | |
| 3 | 12 | 1,83 | 1,83 | 1,67 | 58,3% | 75,0% | |
| 4 | 12 | 1,75 | 1,17 | 0,92 | 33,3% | 16,7% | |
| 5 | 12 | 1,67 | 1,42 | 1,08 | 50,0% | 50,0% | |
| 6 | 12 | 1,58 | 1,33 | 1,33 | 50,0% | 50,0% | |
| 7 | 12 | 1,50 | 2,42 | 1,50 | 75,0% | 83,3% | |
| 8 | 12 | 1,50 | 1,58 | 1,08 | 58,3% | 41,7% | |
| 9 | 12 | 1,50 | 1,67 | 1,42 | 58,3% | 66,7% | |
| 10 | 12 | 1,50 | 1,50 | 1,25 | 66,7% | 58,3% | |
| 11 | 12 | 1,25 | 1,17 | 1,42 | 41,7% | 41,7% | |
| 12 | 12 | 1,00 | 1,33 | 1,50 | 66,7% | 66,7% | |
| 13 | 12 | 0,83 | 0,92 | 1,67 | 50,0% | 50,0% | |
| 14 | 12 | 0,75 | 1,17 | 2,42 | 75,0% | 91,7% | |
| 15 | 11 | 0,73 | 1,27 | 1,55 | 63,6% | 63,6% | |
| 16 | 11 | 0,64 | 0,55 | 1,36 | 36,4% | 45,5% |