Drenica Skënderaj eredmények, meccsek és forma
Drenica Skënderaj aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 07:34
V18.9 Csapatközpont 360
Drenica Skënderaj meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
VVDVD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
13formaindex / 1000,40 pont/meccs
0GY2D3V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs2,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
30formaindex / 1000,90 pont/meccs
2GY3D5V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,80
BTTS40%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
28formaindex / 1000,85 pont/meccs
2GY5D6V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,62
BTTS38%13 lefedett
Over 2,554%13 lefedett
Kapott gól nélkül31%13 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs2,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
28formaindex / 1000,83 pont/meccs
1GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,17
Kapott gól / meccs1,67
BTTS33%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
28formaindex / 1000,83 pont/meccs
1GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,17
Kapott gól / meccs1,67
BTTS33%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
29formaindex / 1000,86 pont/meccs
1GY3D3V
Lőtt gól / meccs0,86
Kapott gól / meccs1,57
BTTS43%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
29formaindex / 1000,86 pont/meccs
1GY3D3V
Lőtt gól / meccs0,86
Kapott gól / meccs1,57
BTTS43%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
SuperligaBallkani – Drenica Skënderaj4–0VSuperligaDrenica Skënderaj – Malisheva0–2VSuperligaDukagjini – Drenica Skënderaj1–1DSuperligaGjilani – Drenica Skënderaj3–0VSuperligaDrenica Skënderaj – Feronikeli2–2DKlub felkészülési mérkőzésekPartizani – Drenica Skënderaj2–1VSuperligaDrenica Skënderaj – Llapi4–0GYSuperligaVushtrria – Drenica Skënderaj0–3GYSuperligaDrenica Skënderaj – Prishtina1–4VSuperligaDrita – Drenica Skënderaj0–0DSuperligaDrenica Skënderaj – Ballkani0–2VSuperligaMalisheva – Drenica Skënderaj1–1D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
32/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: DLDLL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.