Eibar W eredmények, meccsek és forma
Eibar W aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 23:57
V18.9 Csapatközpont 360
Eibar W meccsközpont
Csapatprogram naprakész6 perce
Utolsó forma
VDVDGY

Levante W
Copa de la Reina · Round of 16
2026. 11. 04. 18:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
3GY3D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,22
BTTS44%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül56%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
3GY3D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,22
BTTS44%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül56%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
1GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs0,50
BTTS25%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül75%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
1GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs0,50
BTTS25%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül75%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
1GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs0,50
BTTS25%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül75%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Primera División FemeninaValencia W – Eibar W2–1VPrimera División FemeninaEibar W – Madrid CFF W2–2DPrimera División FemeninaEibar W – Deportivo de La Coruña W2–3VPrimera División FemeninaGranada – Eibar W0–0DPrimera División FemeninaSevilla W – Eibar W0–1GYPrimera División FemeninaEibar W – Athletic Club W1–0GYPrimera División FemeninaEibar W – FC Levante Badalona W1–4VPrimera División FemeninaReal Madrid W – Eibar W0–0DPrimera División FemeninaEibar W – Espanyol W1–0GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
43/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: WDLDL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.