Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Primera División Femenina logó
Spanyolország · 2026/27 szezon

Primera División Femenina 2026/27: eredmények, tabella és program

Primera División Femenina 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 9.

Mérkőzés
72
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 4
Helyi adat
2026. 11. 01. 06:48
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 84/100
72 mérkőzés 16 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 86,8% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek3 perce

Csapat0
Mérkőzés72
Befejezett68
Élő0
Következő4
Aktuális fordulóRegular Season - 9

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Primera División Femenina 2026/2027

68 meccs
Befejezett meccs68
Gól / meccs2,91
BTTS50,0%
Over 2,555,9%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Barcelona W82,634,000,5025,0%87,5%
2Real Madrid W82,382,382,0062,5%75,0%
3Madrid CFF W91,891,671,7866,7%77,8%
4Athletic Club W81,881,501,0050,0%50,0%
5Atletico Madrid W91,782,111,3355,6%66,7%
6Granad. Tenerife W81,381,501,7562,5%75,0%
7Espanyol W91,331,441,2266,7%44,4%
8Eibar W91,331,001,2244,4%44,4%
9Deportivo de La Coruña W91,221,221,2255,6%55,6%
10Granada91,221,001,6744,4%55,6%
11Real Sociedad W81,131,251,6362,5%37,5%
12Sevilla W81,131,001,3837,5%37,5%
13Edf Logrono W91,001,001,3344,4%44,4%
14FC Levante Badalona W81,001,131,6337,5%50,0%
15Deportivo Alavés W80,880,631,5025,0%25,0%
16Valencia W90,330,672,1155,6%66,7%