Karlovac 1919 eredmények, meccsek és forma
Karlovac 1919 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 14:42
V18.9 Csapatközpont 360
Karlovac 1919 meccsközpont
Csapatprogram naprakész3 perce
Utolsó forma
VVVGYGY

Vukovar
First NL · Regular Season - 12
2026. 11. 06. 17:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
37formaindex / 1001,10 pont/meccs
3GY2D5V
Lőtt gól / meccs1,10
Kapott gól / meccs1,60
BTTS50%10 lefedett
Over 2,540%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
14 meccsUtolsó 20 mérkőzés
43formaindex / 1001,29 pont/meccs
5GY3D6V
Lőtt gól / meccs1,36
Kapott gól / meccs1,64
BTTS57%14 lefedett
Over 2,557%14 lefedett
Kapott gól nélkül7%14 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs2,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
48formaindex / 1001,43 pont/meccs
3GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,57
Kapott gól / meccs1,86
BTTS71%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
48formaindex / 1001,43 pont/meccs
3GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,57
Kapott gól / meccs1,86
BTTS71%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
38formaindex / 1001,14 pont/meccs
2GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,14
Kapott gól / meccs1,43
BTTS43%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
38formaindex / 1001,14 pont/meccs
2GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,14
Kapott gól / meccs1,43
BTTS43%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
First NLHNK Cibalia – Karlovac 19192–0VFirst NLKarlovac 1919 – Orijent 19190–2VCupKarlovac 1919 – HNK Rijeka1–4VFirst NLDinamo Zagreb U21 – Karlovac 19190–1GYFirst NLKarlovac 1919 – Bsk Bijelo Brdo3–2GYFirst NLSegesta Sisak – Karlovac 19191–1DFirst NLKarlovac 1919 – Dubrava Zagreb0–1VFirst NLMladost Ždralovi – Karlovac 19191–0VFirst NLKarlovac 1919 – Hrvace3–1GYFirst NLDugopolje – Karlovac 19192–2DFirst NLKarlovac 1919 – Opatija2–1GYCupTigar Sveta Nedelja – Karlovac 19191–4GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
44/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: DWWLL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.