Cardassar eredmények, meccsek és forma
Cardassar aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Cardassar meccsközpont
Helyi csapatarchívum21 órája
Utolsó forma
VDVGYGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs1,80
BTTS100%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
52formaindex / 1001,56 pont/meccs
4GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,78
Kapott gól / meccs1,22
BTTS67%9 lefedett
Over 2,556%9 lefedett
Kapott gól nélkül22%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
52formaindex / 1001,56 pont/meccs
4GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,78
Kapott gól / meccs1,22
BTTS67%9 lefedett
Over 2,556%9 lefedett
Kapott gól nélkül22%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Tercera División RFEF - Group 11Porreres – Cardassar2–1VTercera División RFEF - Group 11Sineu – Cardassar1–1DTercera División RFEF - Group 11Cardassar – Mercadal1–2VTercera División RFEF - Group 11Migjorn – Cardassar2–3GYTercera División RFEF - Group 11Cardassar – Alcúdia6–2GYTercera División RFEF - Group 11Platges Calvià – Cardassar1–0VTercera División RFEF - Group 11Cardassar – Constància1–0GYTercera División RFEF - Group 11Binissalem – Cardassar1–3GYTercera División RFEF - Group 11Cardassar – Santanyí0–0D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
53/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: WWLDL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.