Spanyolország · 2026/27 szezon
Tercera División RFEF - Group 11 2026/27: eredmények, tabella és program
Tercera División RFEF - Group 11 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Group 11 - 7.
- Mérkőzés
- 82
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 3
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 10:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 79/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
82 mérkőzés
18 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
39,5% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek7 perce
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
PorreresCardassar2–1VégeMigjornFormentera0–2VégeIbiza Islas PitiusasConstància0–0VégeManacorSantanyí1–1VégePlatges CalviàInter Ibiza5–1VégeSineuAndratx4–2VégeBinissalemArenal3–0VégePE Sant JordiAlcúdia3–0VégeLlosetenseMercadal2–0VégeSineuCardassar1–1VégeInter IbizaBinissalem1–1VégeConstànciaPE Sant Jordi2–2Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Platges Calvià73788964Javuló trend ↑2Ibiza Islas Pitiusas71755590Gyengülő trend ↓3Manacor67718555Gyengülő trend ↓4Constància66676778Javuló trend ↑5PE Sant Jordi60637555Gyengülő trend ↓6Santanyí58584580Stabil trend →7Porreres58637055Stabil trend →8Formentera58586565Stabil trend →9Cardassar53527151Gyengülő trend ↓10Alcúdia45506530Gyengülő trend ↓11Llosetense45484451Gyengülő trend ↓12Binissalem43426040Javuló trend ↑13Mercadal31304029Gyengülő trend ↓14Andratx30225320Gyengülő trend ↓15Migjorn2319447Gyengülő trend ↓16Sineu23193616Javuló trend ↑17Arenal20173010Gyengülő trend ↓18Inter Ibiza148200Javuló trend ↑A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
76 meccsTercera División RFEF - Group 11 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 2,33 | 2,22 | 0,89 | 55,6% | 66,7% | |
| 2 | 8 | 2,25 | 1,38 | 0,25 | 25,0% | 37,5% | |
| 3 | 8 | 2,13 | 2,13 | 1,13 | 87,5% | 62,5% | |
| 4 | 9 | 2,00 | 1,67 | 0,56 | 33,3% | 44,4% | |
| 5 | 8 | 1,88 | 1,88 | 1,13 | 37,5% | 75,0% | |
| 6 | 8 | 1,88 | 1,75 | 1,13 | 62,5% | 62,5% | |
| 7 | 8 | 1,75 | 1,63 | 0,88 | 37,5% | 37,5% | |
| 8 | 8 | 1,75 | 1,13 | 0,50 | 50,0% | 25,0% | |
| 9 | 9 | 1,56 | 1,78 | 1,22 | 66,7% | 55,6% | |
| 10 | 8 | 1,50 | 1,63 | 1,75 | 37,5% | 62,5% | |
| 11 | 9 | 1,44 | 1,11 | 1,22 | 22,2% | 44,4% | |
| 12 | 8 | 1,25 | 1,50 | 1,50 | 50,0% | 75,0% | |
| 13 | 9 | 0,89 | 1,00 | 1,78 | 66,7% | 44,4% | |
| 14 | 9 | 0,67 | 1,33 | 2,00 | 55,6% | 55,6% | |
| 15 | 9 | 0,56 | 1,11 | 2,33 | 55,6% | 55,6% | |
| 16 | 9 | 0,56 | 0,89 | 2,11 | 44,4% | 44,4% | |
| 17 | 8 | 0,50 | 0,75 | 2,25 | 62,5% | 87,5% | |
| 18 | 8 | 0,25 | 0,50 | 2,63 | 50,0% | 62,5% |