Ovarense eredmények, meccsek és forma
Ovarense aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 02:58
V18.9 Csapatközpont 360
Ovarense meccsközpont
Helyi csapatarchívum1 napja
Utolsó forma
GYGYDVGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs0,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
79formaindex / 1002,38 pont/meccs
6GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs0,50
BTTS25%8 lefedett
Over 2,538%8 lefedett
Kapott gól nélkül63%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
79formaindex / 1002,38 pont/meccs
6GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs0,50
BTTS25%8 lefedett
Over 2,538%8 lefedett
Kapott gól nélkül63%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs0,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs0,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs0,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
3GY0D0V
Lőtt gól / meccs2,33
Kapott gól / meccs0,00
BTTS0%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül100%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
3GY0D0V
Lőtt gól / meccs2,33
Kapott gól / meccs0,00
BTTS0%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül100%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
3GY0D0V
Lőtt gól / meccs2,33
Kapott gól / meccs0,00
BTTS0%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül100%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Campeonato de Portugal Prio - Group BOvarense – Alpendorada2–1GYCampeonato de Portugal Prio - Group BSalgueiros – Ovarense0–2GYCampeonato de Portugal Prio - Group BOvarense – Beira-Mar2–2DTaça de PortugalOvarense – Os Marialvas0–1VCampeonato de Portugal Prio - Group BEstrela Calheta – Ovarense0–3GYCampeonato de Portugal Prio - Group BOvarense – Sousense2–0GYCampeonato de Portugal Prio - Group BOvarense – União Lamas1–0GYCampeonato de Portugal Prio - Group BCastro Daire – Ovarense0–2GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
84/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: WWDWW · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.