Everton U18 eredmények, meccsek és forma
Everton U18 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Everton U18 meccsközpont
Helyi csapatarchívum1 napja
Utolsó forma
GYVVVGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
U18 Premier League - NorthNewcastle United U18 – Everton U181–3GYU18 Premier League - NorthEverton U18 – Nottingham Forest U180–1VU18 Premier League - NorthStoke City U18 – Everton U183–1VU18 Premier League - NorthEverton U18 – Manchester City U180–6VU18 Premier League - NorthWolves U18 – Everton U180–4GY
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs2,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
38formaindex / 1001,13 pont/meccs
3GY0D5V
Lőtt gól / meccs1,88
Kapott gól / meccs2,13
BTTS50%8 lefedett
Over 2,588%8 lefedett
Kapott gól nélkül13%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
38formaindex / 1001,13 pont/meccs
3GY0D5V
Lőtt gól / meccs1,88
Kapott gól / meccs2,13
BTTS50%8 lefedett
Over 2,588%8 lefedett
Kapott gól nélkül13%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs2,75
BTTS25%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs2,75
BTTS25%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs2,75
BTTS25%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,25
Kapott gól / meccs1,50
BTTS75%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,25
Kapott gól / meccs1,50
BTTS75%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,25
Kapott gól / meccs1,50
BTTS75%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
U18 Premier League - NorthNewcastle United U18 – Everton U181–3GYU18 Premier League - NorthEverton U18 – Nottingham Forest U180–1VU18 Premier League - NorthStoke City U18 – Everton U183–1VU18 Premier League - NorthEverton U18 – Manchester City U180–6VU18 Premier League - NorthWolves U18 – Everton U180–4GYU18 Premier League - NorthBlackburn Rovers U18 – Everton U182–1VU18 Premier League - NorthEverton U18 – Manchester United U180–3VU18 Premier League - NorthEverton U18 – Leeds United U186–1GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
38/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: WLLLW · 8 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.