Anglia · 2026/27 szezon
U18 Premier League - North 2026/27: eredmények, tabella és program
U18 Premier League - North 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: North.
- Mérkőzés
- 64
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 1
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 23:53
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 68/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
64 mérkőzés
15 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
34,9% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
A szezonadatok elavultak2 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Sunderland U18Stoke City U184–1VégeLeeds United U18Blackburn Rovers U180–1VégeStoke City U18Middlesbrough U182–5VégeNewcastle United U18Everton U181–3VégeLiverpool U18Sunderland U187–0VégeLeeds United U18Derby County U181–2VégeNottingham Forest U18Leicester City U183–0VégeManchester City U18Burnley U182–1VégeBlackburn Rovers U18Manchester United U181–4VégeBurnley U18Manchester United U180–6VégeEverton U18Nottingham Forest U180–1VégeDerby County U18Manchester City U181–5Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Manchester City U189010010050Stabil trend →2Manchester United U18808110073Javuló trend ↑3Nottingham Forest U18747110075Gyengülő trend ↓4Newcastle United U18646710042Gyengülő trend ↓5Middlesbrough U1850528920Javuló trend ↑6Liverpool U1849501005Javuló trend ↑7Derby County U1841486711Javuló trend ↑8Sunderland U184048740Javuló trend ↑9Everton U1838387515Stabil trend →10Burnley U1837377212Gyengülő trend ↓11Leeds United U183133670Javuló trend ↑12Stoke City U183126760Stabil trend →13Leicester City U182719513Stabil trend →14Blackburn Rovers U182533360Gyengülő trend ↓15Wolves U18155290Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
63 meccsU18 Premier League - North 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 3,00 | 4,13 | 1,25 | 75,0% | 87,5% | |
| 2 | 9 | 2,44 | 3,67 | 0,67 | 33,3% | 66,7% | |
| 3 | 8 | 2,13 | 2,50 | 0,63 | 37,5% | 50,0% | |
| 4 | 9 | 2,00 | 2,67 | 1,44 | 66,7% | 88,9% | |
| 5 | 9 | 1,56 | 2,22 | 2,00 | 66,7% | 88,9% | |
| 6 | 8 | 1,50 | 3,25 | 2,38 | 87,5% | 100,0% | |
| 7 | 9 | 1,44 | 1,67 | 2,22 | 77,8% | 77,8% | |
| 8 | 7 | 1,43 | 1,86 | 3,00 | 71,4% | 100,0% | |
| 9 | 8 | 1,13 | 1,88 | 2,13 | 50,0% | 87,5% | |
| 10 | 10 | 1,10 | 1,80 | 2,20 | 60,0% | 90,0% | |
| 11 | 9 | 1,00 | 1,67 | 2,67 | 88,9% | 88,9% | |
| 12 | 9 | 1,00 | 0,89 | 3,33 | 44,4% | 77,8% | |
| 13 | 9 | 0,78 | 1,89 | 3,11 | 77,8% | 77,8% | |
| 14 | 7 | 0,57 | 1,29 | 2,43 | 85,7% | 85,7% | |
| 15 | 7 | 0,14 | 0,71 | 3,00 | 57,1% | 71,4% |