Leeds United U18 eredmények, meccsek és forma
Leeds United U18 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 02:08
V18.9 Csapatközpont 360
Leeds United U18 meccsközpont
Csapatprogram naprakész1 perce
Utolsó forma
VVGYGYV

Blackburn Rovers U18
U18 Premier League - North · North
2026. 11. 03. 13:00Legutóbbi forma
U18 Premier League - NorthLeeds United U18 – Derby County U181–2VU18 Premier League - NorthSunderland U18 – Leeds United U184–3VU18 Premier League - NorthLeeds United U18 – Middlesbrough U183–1GYU18 Premier League - NorthLeeds United U18 – Leicester City U183–1GYU18 Premier League - NorthLeeds United U18 – Burnley U181–3V
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs2,20
BTTS100%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
38formaindex / 1001,13 pont/meccs
3GY0D5V
Lőtt gól / meccs1,88
Kapott gól / meccs2,88
BTTS100%8 lefedett
Over 2,5100%8 lefedett
Kapott gól nélkül0%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
38formaindex / 1001,13 pont/meccs
3GY0D5V
Lőtt gól / meccs1,88
Kapott gól / meccs2,88
BTTS100%8 lefedett
Over 2,5100%8 lefedett
Kapott gól nélkül0%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,60
BTTS100%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,60
BTTS100%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,60
BTTS100%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs5,00
BTTS100%3 lefedett
Over 2,5100%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs5,00
BTTS100%3 lefedett
Over 2,5100%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs5,00
BTTS100%3 lefedett
Over 2,5100%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
U18 Premier League - NorthLeeds United U18 – Derby County U181–2VU18 Premier League - NorthSunderland U18 – Leeds United U184–3VU18 Premier League - NorthLeeds United U18 – Middlesbrough U183–1GYU18 Premier League - NorthLeeds United U18 – Leicester City U183–1GYU18 Premier League - NorthLeeds United U18 – Burnley U181–3VU18 Premier League - NorthManchester City U18 – Leeds United U185–1VU18 Premier League - NorthLeeds United U18 – Wolves U182–1GYU18 Premier League - NorthEverton U18 – Leeds United U186–1V
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
35/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LWWLL · 8 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.