Stoke City U18 eredmények, meccsek és forma
Stoke City U18 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 10:11
V18.9 Csapatközpont 360
Stoke City U18 meccsközpont
Csapatprogram naprakész12 perce
Utolsó forma
VGYDVV

Sunderland U18
U18 Premier League - North · North
2026. 11. 03. 14:30Legutóbbi forma
U18 Premier League - NorthStoke City U18 – Middlesbrough U182–5VU18 Premier League - NorthStoke City U18 – Everton U183–1GYU18 Premier League - NorthLeicester City U18 – Stoke City U182–2DU18 Premier League - NorthStoke City U18 – Derby County U180–2VU18 Premier League - NorthStoke City U18 – Manchester City U185–8V
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs3,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
29formaindex / 1000,88 pont/meccs
2GY1D5V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs3,00
BTTS75%8 lefedett
Over 2,575%8 lefedett
Kapott gól nélkül13%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
29formaindex / 1000,88 pont/meccs
2GY1D5V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs3,00
BTTS75%8 lefedett
Over 2,575%8 lefedett
Kapott gól nélkül13%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs2,50
Kapott gól / meccs4,00
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs2,50
Kapott gól / meccs4,00
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs2,50
Kapott gól / meccs4,00
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs2,00
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs2,00
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs2,00
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
U18 Premier League - NorthStoke City U18 – Middlesbrough U182–5VU18 Premier League - NorthStoke City U18 – Everton U183–1GYU18 Premier League - NorthLeicester City U18 – Stoke City U182–2DU18 Premier League - NorthStoke City U18 – Derby County U180–2VU18 Premier League - NorthStoke City U18 – Manchester City U185–8VU18 Premier League - NorthNottingham Forest U18 – Stoke City U183–1VU18 Premier League - NorthNewcastle United U18 – Stoke City U183–2VU18 Premier League - NorthBurnley U18 – Stoke City U180–1GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
33/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LLDWL · 8 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.