Rana eredmények, meccsek és forma
Rana aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Rana meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
GYVVVGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs2,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
30formaindex / 1000,90 pont/meccs
3GY0D7V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,20
BTTS40%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
15 meccsUtolsó 20 mérkőzés
49formaindex / 1001,47 pont/meccs
7GY1D7V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs2,07
BTTS60%15 lefedett
Over 2,567%15 lefedett
Kapott gól nélkül13%15 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs2,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,29
Kapott gól / meccs2,43
BTTS57%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,29
Kapott gól / meccs2,43
BTTS57%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
63formaindex / 1001,88 pont/meccs
5GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,88
Kapott gól / meccs1,75
BTTS63%8 lefedett
Over 2,563%8 lefedett
Kapott gól nélkül25%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
63formaindex / 1001,88 pont/meccs
5GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,88
Kapott gól / meccs1,75
BTTS63%8 lefedett
Over 2,563%8 lefedett
Kapott gól nélkül25%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
2. Division - Group 2Trygg/Lade – Rana0–1GY2. Division - Group 2Rana – Tromsdalen Uil0–4V2. Division - Group 2Levanger – Rana3–1V2. Division - Group 2Kjelsås – Rana2–0V2. Division - Group 2Rana – Eidsvold2–1GYNM CupenRana – Bodo/Glimt2–6V2. Division - Group 2Junkeren – Rana0–2GY2. Division - Group 2Rana – Hønefoss0–1V2. Division - Group 2Rana – Lørenskog0–1V2. Division - Group 2Grorud – Rana4–2V2. Division - Group 2Rana – Ull/Kisa2–1GY2. Division - Group 2Rana – Follo3–3D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
55/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: WWL · 3 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.