Górnik Zabrze U19 eredmények, meccsek és forma
Górnik Zabrze U19 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 10:48
V18.9 Csapatközpont 360
Górnik Zabrze U19 meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
GYGYDGYGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Central Youth LeagueGórnik Zabrze U19 – Lech Poznań U192–0GYCentral Youth LeagueKorona Kielce U19 – Górnik Zabrze U191–2GYCentral Youth LeagueGórnik Zabrze U19 – Miedź Legnica U192–2DCentral Youth LeagueJagiellonia U19 – Górnik Zabrze U190–4GYCentral Youth LeagueGórnik Zabrze U19 – Arka Gdynia U195–1GY
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
87formaindex / 1002,60 pont/meccs
4GY1D0V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs0,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
5GY3D2V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs1,30
BTTS60%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
12 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
5GY5D2V
Lőtt gól / meccs1,92
Kapott gól / meccs1,17
BTTS58%12 lefedett
Over 2,550%12 lefedett
Kapott gól nélkül25%12 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
61formaindex / 1001,83 pont/meccs
3GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,17
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
61formaindex / 1001,83 pont/meccs
3GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,17
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Central Youth LeagueGórnik Zabrze U19 – Lech Poznań U192–0GYCentral Youth LeagueKorona Kielce U19 – Górnik Zabrze U191–2GYCentral Youth LeagueGórnik Zabrze U19 – Miedź Legnica U192–2DCentral Youth LeagueJagiellonia U19 – Górnik Zabrze U190–4GYCentral Youth LeagueGórnik Zabrze U19 – Arka Gdynia U195–1GYCentral Youth LeagueRaków Częstochowa U19 – Górnik Zabrze U192–3GYCentral Youth LeagueGórnik Zabrze U19 – Śląsk Wrocław U190–2VCentral Youth LeagueLegia Warszawa U19 – Górnik Zabrze U193–3DCentral Youth LeagueGórnik Zabrze U19 – Wisła Kraków U191–1DCentral Youth LeagueZagłębie Lubin U19 – Górnik Zabrze U191–0VCentral Youth LeagueGórnik Zabrze U19 – Polonia Warszawa U190–0DCentral Youth LeagueArkonia U19 – Górnik Zabrze U191–1D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
60/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WWDWW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.