Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Central Youth League logó
Lengyelország · 2026/27 szezon

Central Youth League 2026/27: eredmények, tabella és program

Central Youth League 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 13.

Mérkőzés
96
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 0
Helyi adat
2026. 10. 31. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 71/100
96 mérkőzés 16 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 55,2% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Lezárt szezonarchívum11 órája

Csapat0
Mérkőzés96
Befejezett96
Élő0
Következő0
Aktuális fordulóRegular Season - 13

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Central Youth League 2026/2027

96 meccs
Befejezett meccs96
Gól / meccs3,23
BTTS52,1%
Over 2,555,2%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Legia Warszawa U19122,082,751,5883,3%75,0%
2Miedź Legnica U19122,081,830,8333,3%41,7%
3Górnik Zabrze U19121,671,921,1758,3%50,0%
4Śląsk Wrocław U19121,671,331,2541,7%41,7%
5Zagłębie Lubin U19121,502,251,6750,0%66,7%
6Wisła Kraków U19121,502,251,8383,3%75,0%
7Jagiellonia U19121,501,831,7541,7%58,3%
8Polonia Warszawa U19121,421,751,3350,0%50,0%
9Arkonia U19121,421,421,5066,7%50,0%
10Raków Częstochowa U19121,171,752,0066,7%66,7%
11Stal Rzeszów U19121,171,001,5841,7%41,7%
12Lech Poznań U19121,081,671,9250,0%66,7%
13Talent Warszawa U19121,081,332,0850,0%66,7%
14Escola Varsovia U19121,000,831,2516,7%33,3%
15Korona Kielce U19121,000,921,6750,0%50,0%
16Arka Gdynia U19120,671,002,4250,0%50,0%