La Viena FC eredmények, meccsek és forma
La Viena FC aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 11 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 30. 12:23
V18.9 Csapatközpont 360
La Viena FC meccsközpont
Helyi csapatarchívum4 napja
Utolsó forma
DGYDVV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs1,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
23formaindex / 1000,70 pont/meccs
1GY4D5V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs1,10
BTTS40%10 lefedett
Over 2,520%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
11 meccsUtolsó 20 mérkőzés
24formaindex / 1000,73 pont/meccs
1GY5D5V
Lőtt gól / meccs0,55
Kapott gól / meccs1,09
BTTS45%11 lefedett
Over 2,518%11 lefedett
Kapott gól nélkül27%11 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
0GY3D2V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
0GY4D2V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs1,17
BTTS67%6 lefedett
Over 2,517%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
0GY4D2V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs1,17
BTTS67%6 lefedett
Over 2,517%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,40
Kapott gól / meccs1,00
BTTS20%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,40
Kapott gól / meccs1,00
BTTS20%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,40
Kapott gól / meccs1,00
BTTS20%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Second LeagueLa Viena FC – Dayrout1–1DSecond LeagueIsmaily SC – La Viena FC0–1GYSecond LeagueLa Viena FC – Haras El Hodood0–0DSecond LeagueEl Entag EL Harby – La Viena FC2–0VSecond LeagueLa Viena FC – AL Nasr SC1–3VSecond LeagueItesalat – La Viena FC1–0VSecond LeagueLa Viena FC – Masar1–1DSecond LeagueMaleyet Kafr El Zayiat – La Viena FC2–1VSecond LeagueLa Viena FC – Team0–1VSecond LeagueTersana – La Viena FC0–0DSecond LeagueLa Viena FC – Kahraba Ismailia1–1D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
31/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: LLDWD · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.