Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Second League logó
Egypt · 2026/27 szezon

Second League 2026/27: eredmények, tabella és program

Second League 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 11.

Mérkőzés
110
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 0
Helyi adat
2026. 10. 30. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 74/100
110 mérkőzés 20 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 89,1% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Lezárt szezonarchívum1 napja

Csapat0
Mérkőzés110
Befejezett110
Élő0
Következő0
Aktuális fordulóRegular Season - 11

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Second League 2026/2027

110 meccs
Befejezett meccs110
Gól / meccs2,33
BTTS49,1%
Over 2,542,7%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Masar112,002,001,0963,6%63,6%
2Pharco112,001,641,0045,5%54,6%
3Kahraba Ismailia111,911,730,9145,5%54,6%
4Maleyet Kafr El Zayiat111,911,090,5536,4%27,3%
5Haras El Hodood111,821,270,6445,5%36,4%
6El Mansura111,821,361,0954,6%36,4%
7Itesalat111,731,361,0036,4%45,5%
8El Seka El Hadid111,641,731,3663,6%45,5%
9AL Nasr SC111,551,360,9163,6%36,4%
10Tersana111,551,180,8245,5%36,4%
11Baladiyyat Al Mehalla111,360,910,8245,5%36,4%
12Ismaily SC111,181,181,3663,6%45,5%
13Team111,091,001,4563,6%54,6%
14El Entag EL Harby111,001,551,4563,6%45,5%
15El Dakhleya111,000,821,3654,6%63,6%
16Tanta SC110,910,641,1836,4%36,4%
17La Viena FC110,730,551,0945,5%18,2%
18Proxy110,730,731,5527,3%36,4%
19Dayrout110,640,451,9127,3%36,4%
20Mega Sport110,360,731,7354,6%45,5%