Racing Louisville W eredmények, meccsek és forma
Racing Louisville W aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 05:46
V18.9 Csapatközpont 360
Racing Louisville W meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
VVVDV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs2,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs1,003 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
3formaindex / 1000,10 pont/meccs
0GY1D9V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs2,50
BTTS60%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül0%10 lefedett
xG / meccs1,003 lefedett
Minden pálya
12 meccsUtolsó 20 mérkőzés
19formaindex / 1000,58 pont/meccs
2GY1D9V
Lőtt gól / meccs1,17
Kapott gól / meccs2,25
BTTS67%12 lefedett
Over 2,558%12 lefedett
Kapott gól nélkül0%12 lefedett
xG / meccs1,003 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,40
Kapott gól / meccs1,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs0,581 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,14
Kapott gól / meccs1,57
BTTS57%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs0,581 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,14
Kapott gól / meccs1,57
BTTS57%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs0,581 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D5V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs3,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs1,212 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D5V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs3,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs1,212 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D5V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs3,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs1,212 lefedett
Legutóbbi eredmények
NWSL WomenRacing Louisville W – Kansas City W0–2VNWSL WomenDenver Summit W – Racing Louisville W6–1VNWSL WomenBoston Legacy W – Racing Louisville W2–1VNWSL WomenRacing Louisville W – Utah Royals W1–1DNWSL WomenRacing Louisville W – San Diego Wave W0–2VNWSL WomenBay FC W – Racing Louisville W2–0VNWSL WomenRacing Louisville W – NJ/NY Gotham FC W1–2VNWSL WomenRacing Louisville W – Angel City W0–2VNWSL WomenSan Diego Wave W – Racing Louisville W3–2VNWSL WomenChicago Red Stars W – Racing Louisville W3–2VNWSL WomenRacing Louisville W – Seattle Reign FC W2–1GYNWSL WomenRacing Louisville W – Boston Legacy W4–1GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
16/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LDLLL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.