Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
NWSL Women logó
Egyesült Államok · 2026/27 szezon

NWSL Women 2026/27: eredmények, tabella és program

NWSL Women 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Group Stage.

Mérkőzés
93
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 8
Helyi adat
2026. 11. 01. 08:43
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 85/100
93 mérkőzés 16 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 100,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek47 másodperce

Csapat0
Mérkőzés93
Befejezett85
Élő0
Következő8
Aktuális fordulóGroup Stage

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

V13 · HELYI JÁTÉKOSINDEX

A szezon kiemelt játékosprofiljai

Játékosközpont ›

Minimum 90 lefedett játékperc; a lista nem hivatalos bajnoki díj vagy előrejelzés.

Szezonadatok

NWSL Women 2026/2027

85 meccs
Befejezett meccs85
Gól / meccs3,14
BTTS64,7%
Over 2,563,5%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1San Diego Wave W102,302,001,1070,0%60,0%
2Angel City W122,082,001,0050,0%41,7%
3Kansas City W102,002,201,3080,0%70,0%
4NJ/NY Gotham FC W101,801,301,1070,0%60,0%
5Seattle Reign FC W121,671,170,8341,7%33,3%
6Denver Summit W111,642,641,5572,7%81,8%
7Portland Thorns W101,601,601,3080,0%50,0%
8Washington Spirit W101,601,201,1040,0%50,0%
9Utah Royals W101,401,201,6060,0%60,0%
10Orlando Pride W101,301,601,7090,0%90,0%
11Boston Legacy W101,301,802,1080,0%90,0%
12Houston Dash W111,181,641,4563,6%63,6%
13North Carolina Courage W111,091,731,4563,6%72,7%
14Bay FC W110,731,092,0054,6%54,6%
15Racing Louisville W110,641,272,2772,7%63,6%
16Chicago Red Stars W110,360,733,2754,6%81,8%