Bourges Foot 18 eredmények, meccsek és forma
Bourges Foot 18 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 7 meccs
- Formaminta
- 7 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 03:32
V18.9 Csapatközpont 360
Bourges Foot 18 meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
VVVDD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
13formaindex / 1000,40 pont/meccs
0GY2D3V
Lőtt gól / meccs0,40
Kapott gól / meccs1,40
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
19formaindex / 1000,57 pont/meccs
0GY4D3V
Lőtt gól / meccs0,43
Kapott gól / meccs1,14
BTTS29%7 lefedett
Over 2,529%7 lefedett
Kapott gól nélkül43%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
19formaindex / 1000,57 pont/meccs
0GY4D3V
Lőtt gól / meccs0,43
Kapott gól / meccs1,14
BTTS29%7 lefedett
Over 2,529%7 lefedett
Kapott gól nélkül43%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
0GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS0%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
0GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS0%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
0GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS0%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
National 2 - Group CBourges Foot 18 – Troyes II2–3VNational 2 - Group CLyon Duchere – Bourges Foot 183–0VNational 2 - Group CBourges Foot 18 – Fréjus St-Raphaël0–1VNational 2 - Group CCanet Roussillon – Bourges Foot 180–0DNational 2 - Group CBourges Foot 18 – Chasselay MDA0–0DNational 2 - Group CToulon – Bourges Foot 180–0DNational 2 - Group CBourges Foot 18 – Andrézieux1–1D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
30/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: DDLLL · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.