Palencia CF eredmények, meccsek és forma
Palencia CF aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 10 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 04:34
V18.9 Csapatközpont 360
Palencia CF meccsközpont
Helyi csapatarchívum1 napja
Utolsó forma
VDGYGYD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Tercera División RFEF - Group 8Cristo Atlético – Palencia CF1–0VTercera División RFEF - Group 8Palencia CF – Turégano1–1DTercera División RFEF - Group 8Calasanz de Soria – Palencia CF0–1GYTercera División RFEF - Group 8Palencia CF – Salamanca II5–1GYTercera División RFEF - Group 8Almazán – Palencia CF2–2D
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
57formaindex / 1001,70 pont/meccs
5GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs0,90
BTTS30%10 lefedett
Over 2,540%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 20 mérkőzés
57formaindex / 1001,70 pont/meccs
5GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs0,90
BTTS30%10 lefedett
Over 2,540%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,25
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,25
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,25
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,20
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS17%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül50%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS17%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül50%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Tercera División RFEF - Group 8Cristo Atlético – Palencia CF1–0VTercera División RFEF - Group 8Palencia CF – Turégano1–1DTercera División RFEF - Group 8Calasanz de Soria – Palencia CF0–1GYTercera División RFEF - Group 8Palencia CF – Salamanca II5–1GYTercera División RFEF - Group 8Almazán – Palencia CF2–2DTercera División RFEF - Group 8Palencia CF – UD Santa Marta3–0GYTercera División RFEF - Group 8Burgos Promesas – Palencia CF3–0VTercera División RFEF - Group 8Palencia CF – Cultural Leonesa II0–1VTercera División RFEF - Group 8Mirandés II – Palencia CF0–2GYKlub felkészülési mérkőzésekAtlético Astorga – Palencia CF0–1GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
53/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: DWWDL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.