Torrellano eredmények, meccsek és forma
Torrellano aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 12:12
V18.9 Csapatközpont 360
Torrellano meccsközpont
Csapatprogram naprakész2 perce
Utolsó forma
DGYGYDV

Roda
Tercera División RFEF - Group 6 · Group 6 - 7
2026. 11. 04. 18:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
30formaindex / 1000,89 pont/meccs
2GY2D5V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,67
BTTS67%9 lefedett
Over 2,556%9 lefedett
Kapott gól nélkül11%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
30formaindex / 1000,89 pont/meccs
2GY2D5V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,67
BTTS67%9 lefedett
Over 2,556%9 lefedett
Kapott gól nélkül11%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs1,50
BTTS50%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs1,50
BTTS50%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs1,50
BTTS50%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
13formaindex / 1000,40 pont/meccs
0GY2D3V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
13formaindex / 1000,40 pont/meccs
0GY2D3V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
13formaindex / 1000,40 pont/meccs
0GY2D3V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Tercera División RFEF - Group 6Levante II – Torrellano1–1DTercera División RFEF - Group 6Torrellano – Saguntino2–1GYTercera División RFEF - Group 6Torrellano – Soneja2–0GYTercera División RFEF - Group 6Acero – Torrellano1–1DTercera División RFEF - Group 6Torrellano – Vall de Uxó0–3VTercera División RFEF - Group 6Hércules II – Torrellano3–1VTercera División RFEF - Group 6Torrellano – Torrent1–2VTercera División RFEF - Group 6Eldense B – Torrellano1–0VKlub felkészülési mérkőzésekSantomera – Torrellano3–1V
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
35/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: LDWWD · 8 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.