CF Os Belenenses eredmények, meccsek és forma
CF Os Belenenses aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 10 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 08:27
V18.9 Csapatközpont 360
CF Os Belenenses meccsközpont
Csapatprogram naprakész12 perce
Utolsó forma
GYDVDGY

Lusitano Évora 1911
Liga 3 · Regular Season - 9
2026. 11. 06. 21:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
77formaindex / 1002,30 pont/meccs
7GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs1,10
BTTS70%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 20 mérkőzés
77formaindex / 1002,30 pont/meccs
7GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs1,10
BTTS70%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,50
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,50
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,50
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
87formaindex / 1002,60 pont/meccs
4GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs1,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
89formaindex / 1002,67 pont/meccs
5GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,33
Kapott gól / meccs1,00
BTTS83%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
89formaindex / 1002,67 pont/meccs
5GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,33
Kapott gól / meccs1,00
BTTS83%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Liga 3Oliveirense – CF Os Belenenses1–2GYLiga 3CF Os Belenenses – SC Covilha1–1DTaça de PortugalCF Os Belenenses – Arouca3–4VLiga 3Mafra – CF Os Belenenses2–2DTaça de PortugalBeira-Mar – CF Os Belenenses0–2GYLiga 3CF Os Belenenses – Atlético CP1–0GYLiga 3Vitória de Sernache – CF Os Belenenses1–3GYTaça de PortugalLusitano Évora 1911 – CF Os Belenenses1–2GYLiga 3CF Os Belenenses – União Santarém5–0GYLiga 3Louletano – CF Os Belenenses1–3GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
78/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: WWDDW · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.