Anzoátegui FC élő eredmény, meccsek és forma
Anzoátegui FC aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 22. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Anzoátegui FC meccsközpont
Az élő csapatadatok elavultak12 napja
Utolsó forma
DGYGYVD

Estudiantes de Merida FC
Primera División · Clausura - 4
85. perc · 1–0Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
37formaindex / 1001,10 pont/meccs
3GY2D5V
Lőtt gól / meccs0,90
Kapott gól / meccs1,60
BTTS60%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül0%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
12 meccsUtolsó 20 mérkőzés
36formaindex / 1001,08 pont/meccs
3GY4D5V
Lőtt gól / meccs0,92
Kapott gól / meccs1,50
BTTS58%12 lefedett
Over 2,550%12 lefedett
Kapott gól nélkül8%12 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
28formaindex / 1000,83 pont/meccs
1GY2D3V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs1,33
BTTS50%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
28formaindex / 1000,83 pont/meccs
1GY2D3V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs1,33
BTTS50%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
2GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,17
Kapott gól / meccs1,67
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
2GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,17
Kapott gól / meccs1,67
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Copa VenezuelaMetropolitanos FC – Anzoátegui FC1–1DPrimera DivisiónZamora FC – Anzoátegui FC1–2GYCopa VenezuelaAtletico Avila FC – Anzoátegui FC1–2GYPrimera DivisiónAnzoátegui FC – Carabobo FC0–1VPrimera DivisiónAnzoátegui FC – Caracas FC1–1DPrimera DivisiónAnzoátegui FC – Metropolitanos FC0–2VCopa VenezuelaAnzoátegui FC – Petare FC2–1GYPrimera DivisiónDeportivo La Guaira – Anzoátegui FC2–0VPrimera DivisiónAnzoátegui FC – Monagas SC1–3VPrimera DivisiónPuerto Cabello – Anzoátegui FC3–0VCopa VenezuelaPetare FC – Anzoátegui FC2–2DPrimera DivisiónAnzoátegui FC – Trujillanos FC0–0D
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
61/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: DWWD · 4 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.