RSC Anderlecht II eredmények, meccsek és forma
RSC Anderlecht II aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 7 meccs
- Formaminta
- 7 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 13:33
V18.9 Csapatközpont 360
RSC Anderlecht II meccsközpont
Csapatprogram naprakész3 perce
Utolsó forma
VVVDV

K. Lierse S.K.
Challenger Pro League · Regular Season - 8
2026. 11. 04. 20:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs2,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs0,531 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
5formaindex / 1000,14 pont/meccs
0GY1D6V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,43
BTTS57%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs0,531 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
5formaindex / 1000,14 pont/meccs
0GY1D6V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,43
BTTS57%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs0,531 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D4V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs2,50
BTTS25%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs0,531 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D4V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs2,50
BTTS25%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs0,531 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D4V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs2,50
BTTS25%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs0,531 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs2,33
BTTS100%3 lefedett
Over 2,5100%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs2,33
BTTS100%3 lefedett
Over 2,5100%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs2,33
BTTS100%3 lefedett
Over 2,5100%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Challenger Pro LeagueRSC Anderlecht II – AS Eupen0–2VChallenger Pro LeagueFrancs Borains – RSC Anderlecht II3–2VChallenger Pro LeagueRSC Anderlecht II – Lokeren-Temse2–6VChallenger Pro LeagueKAA Gent II – RSC Anderlecht II2–2DChallenger Pro LeagueRSC Anderlecht II – Beerschot VA0–1VChallenger Pro LeagueRSC Anderlecht II – Excelsior Virton0–1VChallenger Pro LeaguePatro Eisden – RSC Anderlecht II2–1V
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
18/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LDLLL · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.