Tai'an Tiankuang eredmények, meccsek és forma
Tai'an Tiankuang aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Tai'an Tiankuang meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
DGYVDGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs0,60
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
41formaindex / 1001,22 pont/meccs
2GY5D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,78
BTTS33%9 lefedett
Over 2,533%9 lefedett
Kapott gól nélkül44%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
41formaindex / 1001,22 pont/meccs
2GY5D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,78
BTTS33%9 lefedett
Over 2,533%9 lefedett
Kapott gól nélkül44%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY2D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY2D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY2D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
0GY3D2V
Lőtt gól / meccs0,20
Kapott gól / meccs0,80
BTTS20%5 lefedett
Over 2,50%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
0GY3D2V
Lőtt gól / meccs0,20
Kapott gól / meccs0,80
BTTS20%5 lefedett
Over 2,50%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
0GY3D2V
Lőtt gól / meccs0,20
Kapott gól / meccs0,80
BTTS20%5 lefedett
Over 2,50%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
League TwoShangyu Pterosaur – Tai'an Tiankuang0–0DLeague TwoTai'an Tiankuang – Chengdu Rongcheng II3–1GYLeague TwoWuhan Three Towns II – Tai'an Tiankuang2–0VLeague TwoXiamen Feilu – Tai'an Tiankuang0–0DLeague TwoTai'an Tiankuang – Shangyu Pterosaur3–0GYLeague TwoChengdu Rongcheng II – Tai'an Tiankuang1–1DLeague TwoTai'an Tiankuang – Wuhan Three Towns II0–0DLeague TwoTai'an Tiankuang – Shanghai Second2–2DLeague TwoDalian Kewei – Tai'an Tiankuang1–0V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
46/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WDLWD · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.