Naftagas eredmények, meccsek és forma
Naftagas aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Naftagas meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
GYGYDDGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
73formaindex / 1002,20 pont/meccs
3GY2D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
57formaindex / 1001,70 pont/meccs
4GY5D1V
Lőtt gól / meccs1,70
Kapott gól / meccs0,80
BTTS50%10 lefedett
Over 2,540%10 lefedett
Kapott gól nélkül50%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
14 meccsUtolsó 20 mérkőzés
48formaindex / 1001,43 pont/meccs
5GY5D4V
Lőtt gól / meccs1,64
Kapott gól / meccs1,14
BTTS64%14 lefedett
Over 2,557%14 lefedett
Kapott gól nélkül36%14 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
73formaindex / 1002,20 pont/meccs
3GY2D0V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs0,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
63formaindex / 1001,88 pont/meccs
4GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,38
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%8 lefedett
Over 2,550%8 lefedett
Kapott gól nélkül50%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
63formaindex / 1001,88 pont/meccs
4GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,38
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%8 lefedett
Over 2,550%8 lefedett
Kapott gól nélkül50%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
28formaindex / 1000,83 pont/meccs
1GY2D3V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,67
BTTS83%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
28formaindex / 1000,83 pont/meccs
1GY2D3V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,67
BTTS83%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Prva LigaNaftagas – Loznica1–0GYPrva LigaNaftagas – FK Vozdovac2–1GYPrva LigaSemendrija 1924 – Naftagas1–1DPrva LigaNaftagas – Napredak0–0DPrva LigaFK Spartak Zdrepceva KRV – Naftagas0–6GYPrva LigaNaftagas – Jedinstvo Ub3–0GYPrva LigaJavor – Naftagas4–2VPrva LigaNaftagas – TSC Backa Topola1–1DPrva LigaTeleoptik – Naftagas1–1DPrva LigaNaftagas – Metalac GM0–0DPrva LigaOFK Bor 1919 – Naftagas2–1VPrva LigaNaftagas – Grafičar2–1GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
59/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WDDWW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.