Burnley U21 eredmények, meccsek és forma
Burnley U21 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 23. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Burnley U21 meccsközpont
Helyi csapatarchívum10 napja
Utolsó forma
VVDGYGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Premier League 2 Division OneWest Ham United U21 – Burnley U213–1VPremier League 2 Division OneBurnley U21 – Aston Villa U210–1VPremier League CupBurnley U21 – Preston North End U212–2DPremier League 2 Division OneBurnley U21 – Derby County U214–1GYPremier League CupFleetwood Town U21 – Burnley U211–2GY
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
29formaindex / 1000,88 pont/meccs
2GY1D5V
Lőtt gól / meccs1,63
Kapott gól / meccs2,13
BTTS75%8 lefedett
Over 2,575%8 lefedett
Kapott gól nélkül0%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
29formaindex / 1000,88 pont/meccs
2GY1D5V
Lőtt gól / meccs1,63
Kapott gól / meccs2,13
BTTS75%8 lefedett
Over 2,575%8 lefedett
Kapott gól nélkül0%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,75
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,75
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,75
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs2,50
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs2,50
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs2,50
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Premier League 2 Division OneWest Ham United U21 – Burnley U213–1VPremier League 2 Division OneBurnley U21 – Aston Villa U210–1VPremier League CupBurnley U21 – Preston North End U212–2DPremier League 2 Division OneBurnley U21 – Derby County U214–1GYPremier League CupFleetwood Town U21 – Burnley U211–2GYPremier League 2 Division OneBurnley U21 – Reading U211–3VPremier League 2 Division OneFulham U21 – Burnley U214–3VPremier League CupWolves U21 – Burnley U212–0V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
28/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LLWLL · 5 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.