Dren Vrhnika eredmények, meccsek és forma
Dren Vrhnika aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Dren Vrhnika meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
VVVVD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,40
Kapott gól / meccs2,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
2GY2D6V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs2,00
BTTS40%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
12 meccsUtolsó 20 mérkőzés
39formaindex / 1001,17 pont/meccs
4GY2D6V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,75
BTTS42%12 lefedett
Over 2,558%12 lefedett
Kapott gól nélkül25%12 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs1,50
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs1,50
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,00
Kapott gól / meccs2,20
BTTS0%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
1GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,33
Kapott gól / meccs2,00
BTTS17%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
1GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,33
Kapott gól / meccs2,00
BTTS17%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
2. SNLDren Vrhnika – Ilirija1–4V2. SNLKrka – Dren Vrhnika3–0V2. SNLDren Vrhnika – Beltinci1–2V2. SNLDekani – Dren Vrhnika1–0V2. SNLDren Vrhnika – Krško0–0D2. SNLJesenice – Dren Vrhnika5–0V2. SNLDren Vrhnika – Primorje2–1GY2. SNLSlovan Ljubljana – Dren Vrhnika0–0D2. SNLDren Vrhnika – Rudar4–2GY2. SNLBistrica – Dren Vrhnika2–0V2. SNLDren Vrhnika – Dravinja2–0GY2. SNLBrežice – Dren Vrhnika1–2GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
27/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: DLLLL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.