Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
2. SNL logó
Szlovénia · 2026/27 szezon

2. SNL 2026/27: eredmények, tabella és program

2. SNL 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 13.

Mérkőzés
96
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 4
Helyi adat
2026. 11. 01. 09:58
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 84/100
96 mérkőzés 16 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 89,1% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek4 perce

Csapat0
Mérkőzés96
Befejezett92
Élő0
Következő4
Aktuális fordulóRegular Season - 13

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

2. SNL 2026/2027

92 meccs
Befejezett meccs92
Gól / meccs2,99
BTTS47,8%
Over 2,555,4%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Tabor Sežana122,331,920,8333,3%41,7%
2Triglav112,272,180,7327,3%45,5%
3Beltinci112,002,821,5572,7%90,9%
4Bistrica111,731,551,4554,6%54,6%
5Ilirija121,581,921,0841,7%58,3%
6Rudar121,581,921,5050,0%58,3%
7Slovan Ljubljana111,551,271,5545,5%54,6%
8Jesenice121,501,831,5058,3%66,7%
9Bilje121,501,752,1758,3%75,0%
10Primorje111,181,001,3654,6%36,4%
11Dravinja121,171,582,0875,0%66,7%
12Dren Vrhnika121,171,001,7541,7%58,3%
13Dekani121,080,330,678,3%8,3%
14Krka110,821,181,8245,5%72,7%
15Brežice110,641,001,7363,6%54,6%
16Krško110,550,642,1836,4%45,5%