3 de Noviembre eredmények, meccsek és forma
3 de Noviembre aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 25. 07:21
V18.9 Csapatközpont 360
3 de Noviembre meccsközpont
Helyi csapatarchívum9 napja
Utolsó forma
DVGYVGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
57formaindex / 1001,70 pont/meccs
5GY2D3V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,60
BTTS70%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
12 meccsUtolsó 20 mérkőzés
64formaindex / 1001,92 pont/meccs
7GY2D3V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,33
BTTS58%12 lefedett
Over 2,558%12 lefedett
Kapott gól nélkül25%12 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
73formaindex / 1002,20 pont/meccs
3GY2D0V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
4GY2D0V
Lőtt gól / meccs2,50
Kapott gól / meccs1,17
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
4GY2D0V
Lőtt gól / meccs2,50
Kapott gól / meccs1,17
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
3GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,50
BTTS50%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
3GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,50
BTTS50%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Division Intermedia3 de Noviembre – Encarnación2–2DDivision IntermediaDeportivo Santani – 3 de Noviembre2–0VDivision Intermedia3 de Noviembre – Fernando De La Mora3–2GYDivision IntermediaParaguari AC – 3 de Noviembre1–0VDivision IntermediaGeneral Caballero – 3 de Noviembre1–3GYDivision Intermedia3 de Noviembre – Guairena FC1–1DDivision IntermediaResistencia – 3 de Noviembre1–2GYDivision Intermedia3 de Noviembre – SOL DE America1–0GYDivision IntermediaDeportivo Capiata – 3 de Noviembre4–3VDivision Intermedia3 de Noviembre – Independiente F.b.c.5–2GYDivision IntermediaTacuary – 3 de Noviembre0–1GYDivision Intermedia3 de Noviembre – Atlético Tembetary3–0GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
54/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: WLWLD · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.