Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Division Intermedia logó
Paraguay · 2026/27 szezon

Division Intermedia 2026/27: eredmények, tabella és program

Division Intermedia 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 30.

Mérkőzés
96
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 4
Helyi adat
2026. 10. 27. 01:01
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 71/100
96 mérkőzés 16 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 62,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

A szezonadatok elavultak5 napja

Csapat0
Mérkőzés96
Befejezett92
Élő0
Következő4
Aktuális fordulóRegular Season - 30

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Division Intermedia 2026/2027

92 meccs
Befejezett meccs92
Gól / meccs2,82
BTTS57,6%
Over 2,554,4%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Paraguari AC112,272,181,2772,7%63,6%
2Deportivo Santani122,252,081,0050,0%66,7%
33 de Noviembre121,922,001,3358,3%58,3%
4General Caballero121,751,751,1766,7%66,7%
5Independiente F.b.c.111,551,731,4554,6%72,7%
6Resistencia121,421,501,1766,7%66,7%
7SOL DE America121,421,081,1750,0%25,0%
812 de Junio VH111,361,001,0045,5%18,2%
9Sportivo Carapeguá111,361,181,1845,5%36,4%
10Encarnación111,271,361,6454,6%54,6%
11Atlético Tembetary111,271,361,9172,7%72,7%
12Deportivo Capiata121,251,251,1750,0%50,0%
13Fernando De La Mora121,171,171,5058,3%50,0%
14Tacuary110,821,092,0963,6%63,6%
15Benjamín Aceval110,641,362,1881,8%72,7%
16Guairena FC120,500,421,4233,3%33,3%