CFR 1907 Cluj eredmények, meccsek és forma
CFR 1907 Cluj aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
CFR 1907 Cluj meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
DVDVGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,013 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
3GY3D4V
Lőtt gól / meccs1,30
Kapott gól / meccs1,50
BTTS70%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs1,013 lefedett
Minden pálya
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
43formaindex / 1001,30 pont/meccs
7GY5D8V
Lőtt gól / meccs1,15
Kapott gól / meccs1,30
BTTS50%20 lefedett
Over 2,555%20 lefedett
Kapott gól nélkül35%20 lefedett
xG / meccs1,013 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs0,811 lefedett
Hazai pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
4GY3D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,30
BTTS60%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs0,811 lefedett
Hazai pálya
14 meccsUtolsó 20 mérkőzés
52formaindex / 1001,57 pont/meccs
6GY4D4V
Lőtt gól / meccs1,57
Kapott gól / meccs1,21
BTTS64%14 lefedett
Over 2,564%14 lefedett
Kapott gól nélkül36%14 lefedett
xG / meccs0,811 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,122 lefedett
Idegenben
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
37formaindex / 1001,10 pont/meccs
3GY2D5V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,50
BTTS50%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs1,122 lefedett
Idegenben
16 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
4GY4D8V
Lőtt gól / meccs0,88
Kapott gól / meccs1,56
BTTS50%16 lefedett
Over 2,556%16 lefedett
Kapott gól nélkül25%16 lefedett
xG / meccs1,122 lefedett
Legutóbbi eredmények
Liga IPetrolul Ploiesti – CFR 1907 Cluj1–1DCupa RomânieiCFR 1907 Cluj – Universitatea Cluj1–3VLiga ICFR 1907 Cluj – Dinamo Bucuresti2–2DLiga IUta Arad – CFR 1907 Cluj1–0VLiga IArges Pitesti – CFR 1907 Cluj0–1GYLiga ICFR 1907 Cluj – Universitatea Cluj1–3VLiga ICFR 1907 Cluj – FC Botosani3–1GYLiga ISepsi OSK Sfantu Gheorghe – CFR 1907 Cluj3–1VLiga ICFR 1907 Cluj – Farul Constanta0–0DCupa RomânieiSepsi OSK Sfantu Gheorghe – CFR 1907 Cluj1–3GYLiga ICsikszereda – CFR 1907 Cluj2–3GYLiga ICFR 1907 Cluj – FCSB1–0GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
11 meccs4–3–4 GY–D–V13–16 gólok1,36 pont/meccs
2 meccs1–0–1 GY–D–V4–4 gólok1,50 pont/meccs
1 meccs0–0–1 GY–D–V1–2 gólok0,00 pont/meccs
6 meccs2–2–2 GY–D–V5–4 gólok1,33 pont/meccs
2 meccs0–2–0 GY–D–V2–2 gólok1,00 pont/meccs
2 meccs0–0–2 GY–D–V1–6 gólok0,00 pont/meccs
6 meccs3–1–2 GY–D–V10–8 gólok1,67 pont/meccs
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
47/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LWLDD · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.