Románia · 2026/27 szezon
Liga I 2026/27: eredmények, tabella és program
Liga I 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 14.
- Mérkőzés
- 81
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 4
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 10:53
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 85/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
81 mérkőzés
16 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
100,0% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek4 perce
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Dinamo BucurestiUta Arad2–0VégeUniversitatea CraiovaFC Botosani2–1VégeOţelulSepsi OSK Sfantu Gheorghe1–1VégePetrolul PloiestiCFR 1907 Cluj1–1VégeCorvinul HunedoaraArges Pitesti2–0VégeRapidCsikszereda2–0VégeSepsi OSK Sfantu GheorgheUniversitatea Craiova0–5VégeCFR 1907 ClujDinamo Bucuresti2–2VégeFarul ConstantaOţelul4–3VégeFCSBRapid4–1VégeArges PitestiUta Arad0–1VégeCsikszeredaFC Voluntari2–1Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Universitatea Craiova868710084Javuló trend ↑2Dinamo Bucuresti81878476Stabil trend →3Rapid65737256Javuló trend ↑4Petrolul Ploiesti57636751Gyengülő trend ↓5Uta Arad50535652Javuló trend ↑6CFR 1907 Cluj47505248Gyengülő trend ↓7Universitatea Cluj47488024Javuló trend ↑8Farul Constanta46485838Javuló trend ↑9Corvinul Hunedoara44474848Javuló trend ↑10FCSB43506025Javuló trend ↑11FC Botosani41375644Gyengülő trend ↓12Oţelul35264938Gyengülő trend ↓13Sepsi OSK Sfantu Gheorghe31332832Gyengülő trend ↓14FC Voluntari24154420Gyengülő trend ↓15Arges Pitesti24102044Stabil trend →16Csikszereda22172824Javuló trend ↑A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
V13 · HELYI JÁTÉKOSINDEX
Játékosközpont ›A szezon kiemelt játékosprofiljai
1
Simon ElisorUniversitatea Craiova · Támadó80,32
A. Al HamlawiUniversitatea Craiova · Támadó76,23
A. CicaldauUniversitatea Craiova · Középpályás75,64
Danny ArmstrongDinamo Bucuresti · Középpályás73,55
Olimpiu MoruțanRapid · Középpályás72,6
Minimum 90 lefedett játékperc; a lista nem hivatalos bajnoki díj vagy előrejelzés.
Szezonadatok
77 meccsLiga I 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 2,60 | 2,50 | 0,40 | 40,0% | 50,0% | |
| 2 | 10 | 2,60 | 2,10 | 0,60 | 50,0% | 50,0% | |
| 3 | 10 | 2,20 | 1,80 | 1,10 | 50,0% | 40,0% | |
| 4 | 9 | 1,89 | 1,67 | 1,22 | 66,7% | 44,4% | |
| 5 | 10 | 1,60 | 1,40 | 1,20 | 40,0% | 40,0% | |
| 6 | 8 | 1,50 | 1,50 | 1,88 | 62,5% | 75,0% | |
| 7 | 9 | 1,44 | 2,00 | 1,89 | 66,7% | 88,9% | |
| 8 | 9 | 1,44 | 1,44 | 1,56 | 55,6% | 44,4% | |
| 9 | 10 | 1,40 | 1,20 | 1,30 | 30,0% | 40,0% | |
| 10 | 11 | 1,36 | 1,18 | 1,45 | 54,6% | 54,6% | |
| 11 | 10 | 1,10 | 1,40 | 1,40 | 50,0% | 50,0% | |
| 12 | 10 | 1,00 | 0,70 | 1,70 | 40,0% | 30,0% | |
| 13 | 9 | 0,78 | 1,22 | 1,56 | 66,7% | 33,3% | |
| 14 | 10 | 0,50 | 0,70 | 1,90 | 50,0% | 40,0% | |
| 15 | 9 | 0,44 | 1,11 | 2,00 | 77,8% | 77,8% | |
| 16 | 10 | 0,30 | 0,50 | 1,40 | 40,0% | 20,0% |