Sporting CP eredmények, meccsek és forma
Sporting CP aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 03:48
V18.9 Csapatközpont 360
Sporting CP meccsközpont
Csapatprogram naprakész3 perce
Utolsó forma
GYGYVVGY

Shakhtar Donetsk
Bajnokok Ligája · League Stage - 4
2026. 11. 03. 18:45Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs2,164 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
6GY2D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,10
BTTS70%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs1,915 lefedett
Minden pálya
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
65formaindex / 1001,95 pont/meccs
12GY3D5V
Lőtt gól / meccs2,05
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%20 lefedett
Over 2,570%20 lefedett
Kapott gól nélkül30%20 lefedett
xG / meccs1,548 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,80
BTTS100%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs2,512 lefedett
Hazai pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
63formaindex / 1001,90 pont/meccs
6GY1D3V
Lőtt gól / meccs2,30
Kapott gól / meccs1,30
BTTS70%10 lefedett
Over 2,580%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs1,594 lefedett
Hazai pálya
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
65formaindex / 1001,95 pont/meccs
12GY3D5V
Lőtt gól / meccs2,15
Kapott gól / meccs1,35
BTTS70%20 lefedett
Over 2,575%20 lefedett
Kapott gól nélkül20%20 lefedett
xG / meccs1,594 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
87formaindex / 1002,60 pont/meccs
4GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs0,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs1,484 lefedett
Idegenben
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
5GY3D2V
Lőtt gól / meccs1,70
Kapott gól / meccs1,10
BTTS50%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs1,484 lefedett
Idegenben
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
7GY7D6V
Lőtt gól / meccs1,45
Kapott gól / meccs1,15
BTTS65%20 lefedett
Over 2,550%20 lefedett
Kapott gól nélkül30%20 lefedett
xG / meccs1,484 lefedett
Legutóbbi eredmények
Primeira LigaCasa Pia – Sporting CP0–2GYTaça da LigaSporting CP – Maritimo2–1GYPrimeira LigaSporting CP – Academico Viseu1–2VBajnokok LigájaSporting CP – Lask Linz2–3VBajnokok LigájaLens – Sporting CP0–2GYPrimeira LigaSC Braga – Sporting CP1–3GYPrimeira LigaSporting CP – Arouca2–2DPrimeira LigaFamalicao – Sporting CP1–1DBajnokok LigájaSporting CP – Galatasaray3–1GYPrimeira LigaSporting CP – Nacional2–0GYPrimeira LigaRio Ave – Sporting CP0–4GYPrimeira LigaSporting CP – Alverca3–1GY
Következő mérkőzések
9 meccs6–2–1 GY–D–V21–9 gólok2,22 pont/meccs
1 meccs1–0–0 GY–D–V2–1 gólok3,00 pont/meccs
3 meccs2–0–1 GY–D–V7–4 gólok2,00 pont/meccs
12 meccs6–2–4 GY–D–V22–15 gólok1,67 pont/meccs
10 meccs3–3–4 GY–D–V13–15 gólok1,20 pont/meccs
10 meccs4–4–2 GY–D–V16–11 gólok1,60 pont/meccs
6 meccs1–4–1 GY–D–V9–6 gólok1,17 pont/meccs
6 meccs2–1–3 GY–D–V8–9 gólok1,17 pont/meccs
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
71/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: DDWLW · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.