Obolon' Kyiv U19 eredmények, meccsek és forma
Obolon' Kyiv U19 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 7 meccs
- Formaminta
- 7 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 06:03
V18.9 Csapatközpont 360
Obolon' Kyiv U19 meccsközpont
Csapatprogram naprakész6 perce
Utolsó forma
VDGYDV

Metalist 1925 U19
U19 League · Regular Season - 13
2026. 11. 04. 12:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
29formaindex / 1000,86 pont/meccs
1GY3D3V
Lőtt gól / meccs0,86
Kapott gól / meccs1,43
BTTS71%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
29formaindex / 1000,86 pont/meccs
1GY3D3V
Lőtt gól / meccs0,86
Kapott gól / meccs1,43
BTTS71%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
2 meccsUtolsó 5 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS100%2 lefedett
Over 2,550%2 lefedett
Kapott gól nélkül0%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
2 meccsUtolsó 10 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS100%2 lefedett
Over 2,550%2 lefedett
Kapott gól nélkül0%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
2 meccsUtolsó 20 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS100%2 lefedett
Over 2,550%2 lefedett
Kapott gól nélkül0%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
U19 LeagueLNZ Cherkasy U19 – Obolon' Kyiv U193–1VU19 LeagueObolon' Kyiv U19 – Shakhtar Donetsk U191–1DU19 LeagueSK Metalurh U19 – Obolon' Kyiv U191–2GYU19 LeagueOleksandria U19 – Obolon' Kyiv U190–0DU19 LeagueObolon' Kyiv U19 – Rukh Vynnyky U191–3VU19 LeagueLviv U19 – Obolon' Kyiv U191–0VU19 LeagueVeres Rivne U19 – Obolon' Kyiv U191–1D
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
33/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: LDWDL · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.