Ukrajna · 2026/27 szezon
U19 League 2026/27: eredmények, tabella és program
U19 League 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 13.
- Mérkőzés
- 76
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 14
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 07:08
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 84/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
76 mérkőzés
14 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
86,4% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek1 perce
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Lviv U19SK Metalurh U192–0VégeZhytomyr U19Rukh Vynnyky U190–3VégeShakhtar Donetsk U19Livyi Bereh U195–1VégeLNZ Cherkasy U19Oleksandria U192–2VégeKolos Kovalivka U19Karpaty Lviv U190–1VégeMetalist 1925 U19Veres Rivne U193–3VégeRukh Vynnyky U19LNZ Cherkasy U190–1VégeVeres Rivne U19Dynamo Kyiv U191–2VégeOleksandria U19Shakhtar Donetsk U191–1VégeKolos Kovalivka U19Lviv U191–3VégeKarpaty Lviv U19Metalist 1925 U190–0VégeLivyi Bereh U19SK Metalurh U193–2Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Rukh Vynnyky U19838810075Gyengülő trend ↓2LNZ Cherkasy U1963676764Javuló trend ↑3Dynamo Kyiv U1961676560Gyengülő trend ↓4Metalist 1925 U1956636251Javuló trend ↑5Oleksandria U1956568047Stabil trend →6Karpaty Lviv U1948486251Stabil trend →7Shakhtar Donetsk U1944386349Javuló trend ↑8Veres Rivne U1943427025Stabil trend →9Lviv U1942445833Javuló trend ↑10Livyi Bereh U193948670Gyengülő trend ↓11Zhytomyr U1935384035Gyengülő trend ↓12Obolon' Kyiv U1933293443Javuló trend ↑13Kolos Kovalivka U1927224424Stabil trend →14SK Metalurh U191811440Gyengülő trend ↓A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
59 meccsU19 League 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 2,63 | 3,50 | 0,63 | 50,0% | 87,5% | |
| 2 | 9 | 2,00 | 1,67 | 0,89 | 55,6% | 44,4% | |
| 3 | 8 | 2,00 | 1,63 | 1,00 | 62,5% | 50,0% | |
| 4 | 9 | 1,89 | 1,56 | 1,22 | 55,6% | 55,6% | |
| 5 | 9 | 1,67 | 2,00 | 1,33 | 77,8% | 77,8% | |
| 6 | 9 | 1,44 | 1,56 | 1,22 | 44,4% | 44,4% | |
| 7 | 9 | 1,44 | 1,67 | 2,67 | 77,8% | 88,9% | |
| 8 | 9 | 1,33 | 1,44 | 1,67 | 66,7% | 77,8% | |
| 9 | 8 | 1,25 | 1,75 | 1,88 | 87,5% | 75,0% | |
| 10 | 7 | 1,14 | 1,57 | 1,29 | 85,7% | 57,1% | |
| 11 | 8 | 1,13 | 1,00 | 1,63 | 37,5% | 50,0% | |
| 12 | 7 | 0,86 | 0,86 | 1,43 | 71,4% | 42,9% | |
| 13 | 9 | 0,67 | 1,11 | 1,89 | 77,8% | 77,8% | |
| 14 | 9 | 0,33 | 1,11 | 3,44 | 77,8% | 88,9% |