Venados FC eredmények, meccsek és forma
Venados FC aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 06. 02:27
V18.9 Csapatközpont 360
Venados FC meccsközpont
Csapatprogram naprakész6 perce
Utolsó forma
VDGYDD

Monarcas
Liga de Expansión MX · Quarter-finals
2026. 11. 08. 02:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
1GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs0,531 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
4GY3D3V
Lőtt gól / meccs1,90
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs0,531 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
46formaindex / 1001,38 pont/meccs
5GY3D5V
Lőtt gól / meccs1,92
Kapott gól / meccs1,85
BTTS85%13 lefedett
Over 2,577%13 lefedett
Kapott gól nélkül15%13 lefedett
xG / meccs0,531 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs1,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs0,531 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
72formaindex / 1002,17 pont/meccs
4GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,67
Kapott gól / meccs1,33
BTTS83%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs0,531 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
72formaindex / 1002,17 pont/meccs
4GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,67
Kapott gól / meccs1,33
BTTS83%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs0,531 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
24formaindex / 1000,71 pont/meccs
1GY2D4V
Lőtt gól / meccs1,29
Kapott gól / meccs2,29
BTTS86%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
24formaindex / 1000,71 pont/meccs
1GY2D4V
Lőtt gól / meccs1,29
Kapott gól / meccs2,29
BTTS86%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Liga de Expansión MXVenados FC – Monarcas1–2VLiga de Expansión MXCorrecaminos Uat – Venados FC0–0DLiga de Expansión MXVenados FC – Durango3–2GYLiga de Expansión MXCancún – Venados FC1–1DLiga de Expansión MXVenados FC – Leones Negros UDG1–1DLiga de Expansión MXCA La Paz – Venados FC1–2GYLiga de Expansión MXVenados FC – Monarcas2–1GYLiga de Expansión MXPiratas – Venados FC2–1VLiga de Expansión MXVenados FC – Tepatitlán5–0GYLiga de Expansión MXCDS Tampico Madero – Venados FC4–3VLiga de Expansión MXTlaxcala – Venados FC3–1VLiga de Expansión MXVenados FC – Dorados4–2GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
51/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: DDWDL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.