Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Liga de Expansión MX logó
Mexikó · 2026/27 szezon

Liga de Expansión MX 2026/27: eredmények, tabella és program

Liga de Expansión MX 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Apertura - 15.

Mérkőzés
97
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 2
Helyi adat
2026. 11. 01. 06:48
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 85/100
97 mérkőzés 16 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 95,8% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

Szezonadatok

Liga de Expansión MX 2026/2027

95 meccs
Befejezett meccs95
Gól / meccs3,25
BTTS61,1%
Over 2,564,2%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1CA La Paz122,252,421,0875,0%83,3%
2Cancún122,002,170,9241,7%58,3%
3Leones Negros UDG111,912,181,2772,7%63,6%
4Tlaxcala121,832,171,5075,0%66,7%
5Monarcas121,671,501,2575,0%58,3%
6Alebrijes de Oaxaca121,581,081,6758,3%66,7%
7Piratas121,501,921,2550,0%58,3%
8Durango121,501,581,0041,7%41,7%
9Venados FC121,502,001,8383,3%75,0%
10Tapatío121,171,832,0875,0%75,0%
11Mineros de Zacatecas121,081,501,6741,7%58,3%
12Cruz Azul Hidalgo121,001,331,6758,3%58,3%
13Dorados120,921,502,4266,7%75,0%
14CDS Tampico Madero120,921,002,0058,3%58,3%
15Correcaminos Uat120,831,001,5858,3%58,3%
16Tepatitlán110,640,822,9145,5%72,7%