RAAL La Louviere U21 eredmények, meccsek és forma
RAAL La Louviere U21 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 7 meccs
- Formaminta
- 7 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 02:46
V18.9 Csapatközpont 360
RAAL La Louviere U21 meccsközpont
Helyi csapatarchívum5 napja
Utolsó forma
VGYDDV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Reserve Pro LeagueRAAL La Louviere U21 – Lierse K. U211–4VReserve Pro LeagueRAAL La Louviere U21 – Westerlo U212–1GYReserve Pro LeagueRFC de Liege U21 – RAAL La Louviere U211–1DReserve Pro LeagueRAAL La Louviere U21 – Sp. Hasselt U211–1DReserve Pro LeagueK. Beerschot V.A. Reserve U21 – RAAL La Louviere U214–0V
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
52formaindex / 1001,57 pont/meccs
3GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,43
Kapott gól / meccs2,00
BTTS86%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
52formaindex / 1001,57 pont/meccs
3GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,43
Kapott gól / meccs2,00
BTTS86%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs2,00
BTTS100%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs2,00
BTTS100%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs2,00
BTTS100%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
1GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
1GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
1GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Reserve Pro LeagueRAAL La Louviere U21 – Lierse K. U211–4VReserve Pro LeagueRAAL La Louviere U21 – Westerlo U212–1GYReserve Pro LeagueRFC de Liege U21 – RAAL La Louviere U211–1DReserve Pro LeagueRAAL La Louviere U21 – Sp. Hasselt U211–1DReserve Pro LeagueK. Beerschot V.A. Reserve U21 – RAAL La Louviere U214–0VReserve Pro LeagueRFC Seraing Reserve U21 – RAAL La Louviere U211–2GYReserve Pro LeagueRAAL La Louviere U21 – Waasland-Beveren U213–2GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
44/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LDDWL · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.