Livyi Bereh U19 eredmények, meccsek és forma
Livyi Bereh U19 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 04:41
V18.9 Csapatközpont 360
Livyi Bereh U19 meccsközpont
Csapatprogram naprakész9 perce
Utolsó forma
VGYVGYV

LNZ Cherkasy U19
U19 League · Regular Season - 13
2026. 11. 04. 11:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs3,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
48formaindex / 1001,44 pont/meccs
4GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs2,67
BTTS78%9 lefedett
Over 2,589%9 lefedett
Kapott gól nélkül11%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
48formaindex / 1001,44 pont/meccs
4GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs2,67
BTTS78%9 lefedett
Over 2,589%9 lefedett
Kapott gól nélkül11%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs2,75
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs2,75
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs2,75
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs2,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs2,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs2,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
U19 LeagueShakhtar Donetsk U19 – Livyi Bereh U195–1VU19 LeagueLivyi Bereh U19 – SK Metalurh U193–2GYU19 LeagueLivyi Bereh U19 – Rukh Vynnyky U190–7VU19 LeagueLviv U19 – Livyi Bereh U190–3GYU19 LeagueOleksandria U19 – Livyi Bereh U193–1VU19 LeagueLivyi Bereh U19 – Veres Rivne U191–1DU19 LeagueKarpaty Lviv U19 – Livyi Bereh U194–2VU19 LeagueLivyi Bereh U19 – Kolos Kovalivka U192–1GYU19 LeagueMetalist 1925 U19 – Livyi Bereh U191–2GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
39/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LWLWL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.