FC Besa Peja eredmények, meccsek és forma
FC Besa Peja aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 11:38
V18.9 Csapatközpont 360
FC Besa Peja meccsközpont
Csapatprogram naprakész2 perce
Utolsó forma
VVVDGY

Prishtina e Re
Liga E Pare · Regular Season - 14
2026. 11. 04. 13:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs2,80
BTTS100%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
30formaindex / 1000,90 pont/meccs
2GY3D5V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,90
BTTS70%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
31formaindex / 1000,92 pont/meccs
3GY3D7V
Lőtt gól / meccs1,31
Kapott gól / meccs1,69
BTTS62%13 lefedett
Over 2,554%13 lefedett
Kapott gól nélkül23%13 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs2,60
BTTS100%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,71
Kapott gól / meccs2,00
BTTS71%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,71
Kapott gól / meccs2,00
BTTS71%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
28formaindex / 1000,83 pont/meccs
1GY2D3V
Lőtt gól / meccs0,83
Kapott gól / meccs1,33
BTTS50%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
28formaindex / 1000,83 pont/meccs
1GY2D3V
Lőtt gól / meccs0,83
Kapott gól / meccs1,33
BTTS50%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Liga E PareFC Besa Peja – Rilindja 19741–2VLiga E PareSuhareka – FC Besa Peja3–1VLiga E PareFC Besa Peja – Tefik Canga1–3VLiga E PareKF Lepenci – FC Besa Peja2–2DLiga E PareFC Besa Peja – Kika6–4GYLiga E PareTrepça Mitrovicë – FC Besa Peja1–0VLiga E PareFC Besa Peja – Dinamo Ferizaj1–1DLiga E PareMitrovica – FC Besa Peja0–1GYLiga E PareFC Besa Peja – Ramiz Sadiku2–3VLiga E Pare2 Korriku – FC Besa Peja0–0DLiga E PareFC Besa Peja – Vëllaznimi0–1VLiga E PareIstogu – FC Besa Peja2–1V
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
35/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: WDLLL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.