Kosovo · 2026/27 szezon
Liga E Pare 2026/27: eredmények, tabella és program
Liga E Pare 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 14.
- Mérkőzés
- 118
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 0
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 23:53
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 65/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
118 mérkőzés
18 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
3,4% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
A szezonadatok frissítésre várnak10 órája
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Tefik CangaFerizaj0–0VégeVjosaTrepça Mitrovicë2–2VégeVëllaznimiMitrovica1–0VégeTrepça'89Kika1–2VégePrishtina e ReSuhareka3–1VégeLiria PrizrenTefik Canga2–1VégeIstoguDinamo Ferizaj2–0VégeFerizajKF Lepenci1–0VégeFC Besa PejaRilindja 19741–2Vége2 KorrikuRamiz Sadiku2–0VégeMitrovicaIstogu1–0VégeTrepça MitrovicëTrepça'891–3Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Prishtina e Re77838476Stabil trend →2Liria Prizren77837284Stabil trend →3Ferizaj70736488Stabil trend →4Rilindja 197461676464Stabil trend →5Trepça'8953535264Javuló trend ↑6Istogu49534464Javuló trend ↑72 Korriku49502880Javuló trend ↑8Vjosa48434468Stabil trend →9Suhareka46436440Stabil trend →10Dinamo Ferizaj44434056Gyengülő trend ↓11FC Besa Peja35306024Stabil trend →12Vëllaznimi35374028Javuló trend ↑13Kika33334028Gyengülő trend ↓14Trepça Mitrovicë31302444Gyengülő trend ↓15Tefik Canga29202452Javuló trend ↑16Mitrovica29232048Stabil trend →17KF Lepenci28232836Gyengülő trend ↓18Ramiz Sadiku28202840Gyengülő trend ↓A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
117 meccsLiga E Pare 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 2,42 | 1,67 | 0,42 | 33,3% | 50,0% | |
| 2 | 13 | 2,15 | 1,77 | 0,92 | 38,5% | 46,2% | |
| 3 | 13 | 1,85 | 1,46 | 1,00 | 53,9% | 38,5% | |
| 4 | 13 | 1,77 | 1,23 | 0,69 | 53,9% | 30,8% | |
| 5 | 14 | 1,71 | 1,29 | 0,50 | 35,7% | 21,4% | |
| 6 | 13 | 1,62 | 0,85 | 0,54 | 15,4% | 15,4% | |
| 7 | 13 | 1,54 | 1,38 | 0,92 | 46,2% | 23,1% | |
| 8 | 13 | 1,54 | 1,23 | 1,46 | 46,2% | 38,5% | |
| 9 | 13 | 1,46 | 1,77 | 1,38 | 61,5% | 69,2% | |
| 10 | 13 | 1,46 | 1,00 | 1,23 | 30,8% | 30,8% | |
| 11 | 13 | 1,23 | 1,23 | 0,92 | 61,5% | 38,5% | |
| 12 | 13 | 1,00 | 0,85 | 1,46 | 46,2% | 38,5% | |
| 13 | 13 | 0,92 | 1,31 | 1,69 | 61,5% | 53,9% | |
| 14 | 13 | 0,92 | 0,77 | 1,69 | 38,5% | 46,2% | |
| 15 | 13 | 0,69 | 0,85 | 1,46 | 46,2% | 38,5% | |
| 16 | 13 | 0,69 | 0,69 | 1,54 | 46,2% | 46,2% | |
| 17 | 12 | 0,67 | 0,50 | 1,33 | 33,3% | 33,3% | |
| 18 | 14 | 0,57 | 0,79 | 1,43 | 50,0% | 50,0% |