Santa Cruz AC U20 eredmények, meccsek és forma
Santa Cruz AC U20 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 7 meccs
- Formaminta
- 7 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 02:46
V18.9 Csapatközpont 360
Santa Cruz AC U20 meccsközpont
Helyi csapatarchívum5 napja
Utolsó forma
DGYGYDV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
4GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,43
Kapott gól / meccs1,00
BTTS57%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül43%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
4GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,43
Kapott gól / meccs1,00
BTTS57%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül43%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
2GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
2GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
2GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Copa do Brasil U20Santa Cruz AC U20 – Atlético Mineiro U201–1DCopa do Brasil U20São Raimundo RR U20 – Santa Cruz AC U201–5GYCopa do Brasil U20Santa Cruz AC U20 – São Raimundo RR U202–1GYCopa do Brasil U20CSA U20 – Santa Cruz AC U200–0DCopa do Brasil U20Amazonas U20 – Santa Cruz AC U204–1VCopa do Brasil U20Galvez U20 – Santa Cruz AC U200–5GYCopa do Brasil U20Santa Cruz AC U20 – CSE U203–0GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
68/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LDWWD · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.